Talep Arttı, SHIB ve Bu 2 Meme Coin Büyük Listeye Girdi!

Kripto para piyasasında Solana tabanlı BONK’un rüzgarıyla meme coin’lerde bir canlanma var. Bu duruma kripto para borsaları da kayıtsız kalamıyor. Küresel çaptaki borsaların listesine giren meme coin’ler yerel borsaların da ilgisini çekiyor. Son gelişmede, Endonezya kripto trade uygulaması Pintu, SHIB, PEPE ve BONK’u listelendiğini duyurdu.

Pintu Shiba Inu (SHIB), Pepe Coin (PEPE) ve Bonk’u (BONK) listeledi

Endonezya kripto borsası Pintu Perşembe günü yaptığı açıklamada, son kripto piyasası rallisinin ortasında talep gören üç meme coin’inin listeleyeceğini açıkladı. Kripto platformu, Shiba Inu (SHIB), Pepe Coin (PEPE) ve Solana merkezli Bonk’u (BONK) listelediğini duyurdu. Bu hamle, bu projelerin büyüme planlarının ardından ilgili kripto topluluğunda yükseliş spekülasyonlarına yol açtı. Bu arada Pintu, daha önce köpek ve kurbağa temalı kripto para birimlerini listelemenin ipuçlarını vermişti.

SHIB gibi meme coin’lerini alıp satmak için kullanıcıların Pintu uygulamasını 3.40 sürümüne güncellemeleri gerekiyor. Pintu, geçen yıl B Serisi turunda 113 milyon dolar toplayan Endonezya’nın en büyük kripto trade platformlarından biri. Şirket ayrıca 2021 yılında A Serisi fonlamada 35 milyon dolar toplamıştı.

Shiba Inu, Pepe ve Bonk fiyat performansı

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, SHIB ve Bonk, yatırımcıların ilgisiyle bu ay çeşitli kripto borsalarında listelendi. Coinbase, Binance, Crypto.com ve diğerleri gibi borsalar yeni Bonk listeleri ve pariteleri duyuruldu. Bu listelemeler, BONK fiyatının %1000’den fazla yükselmesine neden oldu. Shiba Inu Japonya merkezli kripto borsaları Coincheck ve DMM Bitcoin’de, meme coin’e yönelik yoğun talebin ortasında listelendi.

Bu arada, SHIB fiyatı son 24 saat içinde %0,62 oranında düşüş gösterdi. Token, yazı sırasında 0,00001038 dolardan işlem görüyordu. 24 saatin en düşük ve en yüksek fiyatı sırasıyla 0,00001011 ve 0,00001049 dolar. Ancak, işlem hacmi son 24 saatte biraz azaldı. Diğer tarafta, Bonk fiyatı son 24 saatte %1,62 oranında yükseliş kaydetti. Bunun yanında BONK, bir haftada yaklaşık %27 değer kazandı. Ayrıca Solana tabanlı meme coin’i aylık grafiğinde %381’in üzerinde artış kaydetti. SHIB ise aynı dönemde sadece %25 yükseliş gördü. Basın zamanında token, 0.00001913 dolardan işlem görüyordu. Pepe Coin (PEPE) fiyatı ise son 24 saatte yaklaşık %2 düştü. PEPE, yazı sırasında 0.000001277 dolardan işlem görüyordu. Ancak BONK ve PEPE işlem hacimleri son 24 saatte artış gördü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir