Şenol Güneş maçtan sonra ‘yayıncı kuruluşa’ verdi veriştirdi…

Trendyol Süper Lig’in 7. haftasında Beşiktaş, Konyaspor’a konuk oldu. Siyah-beyazlılar, rakibinin 10 kişi kaldığı maçta 2-0 kazandı. Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, galibiyet sonrası açıklamalarda bulundu.

“SİZE GÜVENMİYORUM”

Beşiktaş teknik direktörü mücadele sonrası; “Kazandığımız için biz mutluyuz, sizi bilmem ama biz mutluyuz. Kurum olarak size (yayıncı kuruluş) güvenmiyorum. Yayıncı kuruluş maçta atılan golü oradan göstermeyip, dün itibarıyla bir başka maçta gösteriyorsa söylenecek bir şey yok. Camiayı çok güzel işliyorsunuz. Maşallahınız var. Bu kadar üstümüze gelmenizin bir anlamı yok. Afrika maçları var, başka şey var. Bugün maç var, Afrika maçları devre arasında.” dedi.

“YAYINCI ANLAYIŞINI BİR TARAFLI KULLANMAYIN”

Şenol Güneş sözlerinin devamında; “Yayıncı anlayışını bir taraflı kullanmayın. İnsanların bağlı olduğu kurumlara güvenmek ister. Ben güvenmiyorum. Seyahatler, programlar… Üç günde bir maç yaparken, bir de gidip geliyoruz. Kaybettiğimiz iki maçın travması var, o da doğru. Bundan nemalanmak isteyenlere de sakın izin vermeyin.” açıklamasında bulundu.

GÜNTEKİN ONAY’DAN YANIT

beIN Sports spikeri Güntekin Onay Şenol Güneş’in sözlerine yanıt vererek “Şenol Hoca’nın açıklamalarına şaşırdık. Biraz gergin, doğaldır. Takımı 8 puan geride. Trabzon’da 3 gol yedi, Adana’da 4 gol yedi, Brugge’de farktan kurtuldu. Deplasmanlarda istediği gibi oynayamıyordu. ‘Yayıncı kuruluşa güvenmiyorum’ sözleri enteresan. Şenol Hoca’nın şampiyonluğunda burası yine yayıncı kuruluştu. Yayıncı kuruluş manipülasyon yapıyorsa, bir rekabet yaratmak istiyorsa Başakşehir şampiyonluğu rüyasında görürdü. Onu açık konuşalım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir