Birce Akalay Cumhurbaşkanı Seçimleri Sonrası Kemal Kılıçdaroğlu’na Teşekkür Etti!

Bugün milyonlarca vatandaş 13. Cumhurbaşkanı seçimlerinin ikinci turu için bir kez daha sandık başına gitti. Kesin olmayan sonuçlara göre Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan yarışın kazanan ismi oldu. Birçok ünlü isim sosyal medyadan seçim paylaşımları yaparken oyuncu Birce Akalay’ın paylaşımı dikkat çekti. Başarılı oyuncu Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür etti.

28 Mayıs Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nde resmi olmayan sonuçlara göre, ikinci turunu önde tamamlayan Recep Tayyip Erdoğan Türkiye’nin 13.cumhurbaşkanı seçildi.

Millet İttifakı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun önüne geçen Erdoğan’ın seçimi kazanmasının ardından binlerce sosyal medya kullanıcısı paylaşımlarda bulundu.

Tüm Türkiye’nin gündeminde yer alan seçim sonuçlarına dair paylaşımlar yapan birçok ünlü isim de oldu.

Oyuncusundan şarkıcıcısına, gazetecisinden siyasetçisine onlarca isim fikir ve düşüncelerini Instagram ve Twitter gibi platformlardan duyurdu.

Bu isimlerden bir tanesi de rol aldığı her yapımla yeni bir başarıya imza atan oyuncu Birce Akalay oldu. Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür eden ünlü oyuncunun paylaşımı kısa sürede dikkat çekti.

Akalay paylaşımına ”Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Size tüm kalbimle teşekkür ederim. Teşekkürüm, bir sanatçı olarak siyasetten bağımsız, kalpten bir teşekkürdür böyle bilinsin isterim.” sözleriyle başladı.

”İçimizde, tüm halkımızı kapsayan sonsuz birlikteliğimize ve mevcudiyetimize, ülkemizin bekasına ve refahına dair yeniden yeşerttiğiniz umut için…”

”Geçmişteki tüm hatalarınızı kabul etmekle birlikte bizi bilgi ışığında barışçıl bir yola koşulsuz ışıkla ve heyecanla yeniden donattığınız için, Önünde gururla durduğunuzu hissettiğim ALTI OK’un felsefesini gerçek anlamda yaşadığınız ve tüm gençlerimizin zihninde yeniden tazelediğiniz için. Katıldığınız açık oturumda ardınızda sizi izleyen ülkemizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden bir gün olsun ayrılmadığınız için.Sevgi ve adelet bizim sonsuz yolumuzdur.Her daim böyle olacak. Muhtaç olduğumuz kudretin adresine zaten vakıfız.Çalışmaya devam edeceğiz.Varolun sağolun.Başarınız, sağlığınız daim olsun.Sevgi ve saygılarımla.”

Birce Akalay, Mustafa Kemal Atatürk’ün ”Umutsuz durumlar yoktur. Umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” sözünü de paylaşmadan geçmedi.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir